Новини
Київщина
Суспільство
За кордоном

Ізраїль передав для укриттів на Київщині 100 тис. бутлів питної води

14.09.2022
Для їх перевезення до пристоличного регіону знадобилося 30 фур.

Ізраїль передав для укриттів на Київщині 100 тис. бутлів питної води - зображення

До Київщини вирушило 30 фур з понад 100 000 бутлів питної води з Ізраїлю. Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

"За ініціативи Посольства Ізраїлю в Україні та у співпраці з ізраїльським агентством з міжнародного співробітництва в галузі розвитку MASHAV, до Київської області прямує 30 фур з понад 100 000 бутлів питної води", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Ізраїль передав для укриттів на Київщині 100 тис. бутлів питної води - зображення

Також стало відомо, що цю воду планують використати для комплектації укриттів у навчальних закладах і місцях, облаштованих для тимчасового проживання переселенців.

Нагадаємо, в Київській області відновили роботу 675 дитячих садків. Натомість у вересні на Київщині очно або змішано розпочали свою роботу 960 освітніх закладів.

До слова, наприкінці серпня повідомлялося, що на Київщині 86% шкіл працюватимуть в очному або змішаному форматі. Також нещодавно стало відомо, скільки шкіл і як навчатимуться на Київщині. Зокрема, поліцейські Київщини вже дослідили 1127 навчальних закладів. Система відеоспостереження встановлена в 129 закладах, безпекові рамки лише у двох, і тривожні кнопки у 463 закладах.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.