Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

Стало відомо, скільки шкіл і як навчатимуться на Київщині

Поліцейські вже дослідили 1127 закладів освіти.

Стало відомо, скільки шкіл і як навчатимуться на Київщині - зображення

З першого вересня у 88 закладах загальної середньої освіти Київщини навчання буде проходити очно, в 99 – дистанційно, в 399 навчальних закладах за змішаною формою. Про це повідомили в пресслужбі поліції Київської області.

"Поліцейські Київщини вже дослідили 1127 навчальних закладів. Система відеоспостереження встановлена в 129 закладах, безпекові рамки лише у двох, і тривожні кнопки у 463 закладах. Як ми бачимо, ще є над чим працювати", –

начальник ГУ НП в Київській області Андрій Нєбитов

Він також зазначив, що заклади освіти, які будуть працювати офлайн або за змішаною формою, будуть під контролем поліції та груп реагування патрульної поліції.

Також стало відомо, що з 1 по 9 вересня фахівці поліції проведуть навчання в школах і розкажуть про мінну та особисту безпеку школярів. Зокрема, мова про такі уроки як: мінно-вибухова справа, поводження на воді, з вогнем, під час обстрілів.

Нагадаємо, також наразі в усіх закладах освіти області проходить навчання педагогічних працівників щодо організації роботи під час повітряних тривог.

Також нещодавно стало відомо, що в Бучі побудуються фабрику-кухню для забезпечення здоровим харчуванням учнів більше 30 шкіл у трьох громадах – Бучанська, Бородянська та Немішаївська. Зокрема, це приготування близько 10 тисяч порцій на день.

Раніше також повідомлялося, що на Київщині рекомендували до використання 1058 укриттів у закладах освіти.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.