Новини
За кордоном
Війна з Росією

ISW: кремль готує напад на Бєлгородську область (ВІДЕО)

23.11.2022
Робити це вони збираються під чужим прапором.

Аналітики інституту вивчення війни (ISW) припускають, що кремль готує напад під чужим прапором на славнозвісну Бєлгородську область.

За висновками інституту, про це свідчить те, що кремлівські пропагандисти почали висувати гіпотези, що українські війська прагнуть вторгнутися в Бєлгородську область, а інші російські джерела зазначили, що окупантам необхідно відновити контроль над Куп'янськом Харківської області, щоб мінімізувати загрозу нападу з боку України.

Окрім цього, нещодавно губернатор області опублікував кадри, що демонструють будівництво фортифікаційних споруд на кордоні з Україною.

Аналітики відзначають, що російські заяви про неминучий напад України є абсурдними і спрямовані лише на те, щоб залякати широку громадськість для підтримки війни.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що росія готується до українського "нападу" та вже будує "засічну лінію" на кордоні Бєлгородської області з Україною.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.