Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Іспанія випустила поштову марку із українським прапором

У такий спосіб країна вирішила продемонструвала солідарність з українцями.

Іспанія випустила поштову марку із українським прапором - зображення
Фото: Correos

Іспанська державна поштова компанія Correos випустила марку на підтримку України у її боротьбі з російським вторгненням, про це йдеться на сайті компанії.

Марку виконали в кольорах українського прапора, а в центрі марки зобразили серце також в кольорах українського прапора. Крім того в верхньому лівому кутку є напис "Іспанія з Україною".

"Україна живе в кошмарі з 24 лютого 2022 року, коли президент Росії Володимир Путін оголосив про початок військового вторгнення.

За цей час конфлікт забрав життя багатьох мирних жителів і зробив біженцями мільйони українців, які покинули свої домівки, залишивши минуле, а також багатьох своїх родичів", –

Correos

Також зазначається, що сині та жовті кольори, які присутні на поштовій марці, присвяченій Україні, заповнили балкони та вулиці Іспанії на знак підтримки народу, який страждає від жорстоких наслідків війни.

Нагадаємо, британська письменниця Джоан Роулінг виклала у вільний доступ книги про Гаррі Поттера, які вийшли українською мовою у видавництві "А-ба-ба-га-ла-ма-га".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.