#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Суспільство
Культура
Світ-суспільство
За кордоном

#SlavaUkraini: Роулінг виклала книги про Гаррі Поттера українською безкоштовно

25.05.2022
Наразі прочитати можна лише три книги, але найближчим часом обіцяють, що всі сім з’являться у вільному доступі українською.

#SlavaUkraini: Роулінг виклала книги про Гаррі Поттера українською безкоштовно - зображення

Британська письменниця Джоан Роулінг виклала у вільний доступ книги про Гаррі Поттера, які вийшли українською мовою у видавництві "А-ба-ба-га-ла-ма-га". Безкоштовно їх можно прочитати онлайн на сайті Pottermore Publishing, повідомила в своєму Twitter письменниця із коментарем "SlavaUkraini".

#SlavaUkraini: Роулінг виклала книги про Гаррі Поттера українською безкоштовно - зображення

Наразі електронна версія україномовних книжок доступна лише для першиз трьох: "Гаррі Поттер і філософський камінь, "Гаррі Поттер і Таємна кімната" та "Гаррі Поттер і в'язень Азкабану". Проте Pottermore Publishing обіцяють відкрити доступ до всіх книг якнайшвидше.

"Дякуючи нашим друзям з А-ба-ба-га-ла-ма-га, ми можемо зробити книги про Гаррі Поттера доступними для читання на нашому вебсайті без жодних витрат і обмежень, оскільки в цей час неможливо забезпечити зручне розповсюдження книг в Україні. Наразі доступні книги з першої по третю, і ми плануємо додати решту серії якнайшвидше", –

Pottermore Publishing

Нагадаємо, в Києві планують відновити роботу шести кінотеатрів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.