Новини
Ірпінь
Київщина-суспільство

Ірпінський виконком: бюджет, кошториси, добровільна пожежна охорона, дозвіл на використання печаток і штампів ІМР

22.04.2019 Ігор Швець 0

23 квітня о 9:00 розпочнеться засідання Ірпінського міськвиконкому. Основні питання — бюджет, кошториси, створення добровільної пожежної охорони, дозвіл на використання у роботі печаток і штампів відділів ІМР.

Фінансове питання досить абстрактне. Це проект рішення “Про внесення змін до рішення 62-ї сесії Ірпінської міської ради VII скликання від 19.12.2018 року №4577-62- VII “Про міський бюджет м. Ірпінь на 2019 рік”.

Кошториси теж не розписані детально. Сподіватимемося, що на засіданні доповідач повністю оголосить про усі роботи, як це зробив на минулому виконкомі керівник КП “Ірпіньжитлоінвестбуд” Ігор Дворніков.

Досить дивними є питання про дозвіл на використання в роботі печаток та штампів відділів виконавчого комітету Ірпінської міської ради. І окремо — відділу координування культмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи.

Начальник управління Пенсійного фонду м. Ірпінь розповість про заходи щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та відновлення страхового стажу застрахованих осіб на 2019 рік.

Цікавим є питання про утворення робочої групи з підготовки пропозицій щодо створення добровільної пожежної охорони в Ірпені.

У зв’язку зі святами просять надати дозволи на проведення ярмарку, розміщення торгових майданчиків та цирку-шапіто без тварин.