Новини
Київщина
Києво-Святошинський район

Інженер вкрав понад 100 тисяч гривень з бюджету Музичів

25.09.2019 Альона Ткаченко 0

Прокуратура продовжує боротьбу з розкраданням бюджетних коштів, наразі повідомлено про підозру інженеру технічного нагляду, який сприяв у незаконному заволодінні понад 101 тис грн., виділених на ремонт будинку культури

У ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що в червні 2017 року між Музичанською сільською радою Києво-Святошинського району та товариством було укладено договір підряду про капітальний ремонт будинку культури за бюджетні кошти вартістю майже 1,8 мільйона гривень.

У подальшому, інженер з технічного нагляду, підробивши акти приймання виконаних будівельних робіт, до яких внесено завідомо неправдиві відомості із завищеними обсягами фактично виконаних робіт та використаних будівельних матеріалів, сприяв директору товариства у заволодінні бюджетними коштами з використанням службового становища. Після цього, сільська рада перерахувала на користь товариства грошові кошти за виконані роботи. 

Втім, згідно судової будівельно-технічної експертизи вартість невиконаних робіт становить понад 101 600 гривень. Таким чином, підозрюваний сприяв у протиправному заволодінні бюджетними коштами на вказану суму, унаслідок чого державі спричинено збитки.
Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

На даний час досудове розслідування.

Києво-Святошинська місцева прокуратура