Новини
Україна
Київщина
Надзвичайні ситуації

Інтереси чоловіка, який погрожував підірвати міст Метро в Києві захищатиме Міністерство у справах ветеранів

19.09.2019 Оксана Кириленко 0

Міністерство у справах ветеранів повідомило, що не дозволить використати цей інцидент для очорнення бійців та ветеранів, або для розколу між ними та рештою суспільства.

Відповідне повідомлення було опубліковане на офіційній сторінці Міністерства у Facеbook.

"Команда Міністерства готова надати будь-яку допомогу у комунікації між Олексієм Белько та тими, кого це може стосуватися на офіційному чи неофіційному рівні (за потреби), як адміністративними, так і громадськими каналами.

Водночас, Міністерство наголошує, що воно захищатиме інтереси Олексія Белько як і будь-якого учасника російсько-української війни, зокрема його право на повагу, справедливий розгляд цієї справи та допомогу за потреби. Ми не дозволимо використати цей інцидент для очорнення бійців та ветеранів, або для розколу між ними та рештою суспільства".

https://www.facebook.com/Iar.Trakalo/videos/2459169604162536/
Відео затримання Олексія Белька

Нагадаємо, що Олексій Белько – 42-річний уродженець Криму, АТОшнік і військовослужбовець ЗСУ, начальник радіостанції польового вузла зв’язку Сил Спеціальних Операцій в Броварах, яке займається інформаційною війною проти Росії заблокував столичний міст Метро, обстрілював поліцейських та погрожував підірвати міст.  Начальник поліції Києва Андрій Крищенко повідомив, що Бельку тепер загрожує довічне.