Новини
Україна
Київщина
Кримінальні новини
Світ-суспільство

Іноземець організував незаконну легалізацію своїх побратимів в Україні

18.09.2019 Оксана Кириленко 0

Організатор протиправної схеми одружився з українкою і мав у нашій країні статус іммігранта. Він виготовляв для іноземців фальсифіковані документі, які дають право безперешкодно перебувати на території України і перетинати державний кордон. За наявною інформацією, документи виготовлялись на замовлення в одній з підпільних типографій, місцезнаходження якої встановлюється.

Правоохоронці викрили зловмисника поруч з центральним автовокзалом у Голосіївському районі столиці при передачі вихідцю з країн Центральної Азії підробленої посвідки на постійне проживання в Україні. Документ він оцінив у більше ніж 80 тисяч гривень.

Загалом правоохоронцями виявлено понад 100 нелегальних мігрантів, у тому числі причетних до вчинення злочинів на території України та за її межами. Серед них переважно громадяни Східної Європи та Західної Азії, які знаходяться в Україні нелегально, ухиляються від виїзду за її межі та систематично порушують чинне законодавство України у сфері міграції, зокрема паспортно-візовий режим.

За результатами спецоперацій із викриття вказаних фактів було прийнято 55 рішень про примусове повернення іноземців за межі України, 44 рішення про заборону в’їзду, 20 рішень про скорочення терміну перебування в Україні, винесено 8 рішень суду про примусове видворення до країни походження, 19 рішень суду про поміщення осіб до пункту тимчасового перебування іноземців для їх ідентифікації та подальшого видворення.

ГУ СБУ у м. Києві та Київській області