Новини
Київщина
Культура
Україна-суспільство

Ігор Грохоцький - переможець національного проєкту “Українська пісня”

19.08.2019 Кочкина Марина 0

У Львові відбувся національний проект «Українська пісня». За результатами оцінювання сольного виступу, підготовленої пісні та загального розвитку артиста за рік переможцем став уродженець Київщини - Ігор Грохоцький (сценічне ім'я Grohotsky).

"Обирало фаворита експертне журі – Руслан Квінта, Михайло Ясинський, Тарас Курчик, Роман Муха, Ігор Панасов, Геннадій Вітер, Євген Фешак і Олександр Порядченко. За результатами оцінювання сольного виступу, підготовленої пісні та загального розвитку артиста за рік переможцем став Grohotsky. А лідером глядацьких симпатій - KHAYAT", - повідомила промоменеджер проєкту "Українська пісня / Ukrainian Song Project" Галина Гузьо.

Вона відзначила, що "Українська пісня / Ukrainian Song Project" - це насамперед стартовий майданчик для талановитих початківців. Серед сотень конкурсних заявок було обрано найобдарованіших виконавців.

Талановитий юнак народився на Київщині у селі Центральне Миронівського району. Він випускник дитячо-юнацької футбольної школи "Динамо" ім. В. Лобановського, дворазовий чемпіон України з футболу, закінчив Національний університет фізичного виховання і спорту. Професійно займається музикою. У 2014 році переміг на телевізійному проекті "Голос краіни. Перезавантаження", в червні 2016 здобув для України перемогу на міжнародному пісенному конкурсі в Баку (Азербайджан) Youthvision-2016, співак та композитор.

Укрінформ