"єВідновлення": перший житель Бучанської громади отримав кошти на відновлення власного будинку
![](/storage/resized/lg/news/9b391513-5a85-454d-9220-a189d9fa7ca3/RRgqJpEUaHCJofc5jDoUM4XQSSrYkwERP86CsgpR.jpg)
Один із жителів Ворзеля отримав кошти на відбудову житла на власній ділянці. Він перший у Бучанській громаді, хто отримає гроші на таке будівництво за програмою єВідновлення.
Про це у Telegram повідомляє Бучанський міський голова Анатолій Федорук.
Зазначається, що Віктор з дружиною та сином проживав у Ворзелі з 2006 року. Під час окупації у його будинок влучив ворожий снаряд — дім вигорів вщент.
Щоб відновити помешкання, чоловік подав заявку на компенсацію через "Дію". Наразі комісія погодила нарахування. За формулою було визначено, що сім'я поетапно отримає 3,6 мільйона гривень.
![](/storage/resized/lg/news/9b391513-5a85-454d-9220-a189d9fa7ca3/2b52d154da5c6443.jpg)
"Тож вітаємо наших земляків. Одночасно звертаюся до всіх мешканців, хто очікував на відбудову на власній ділянці: подавайте заявки через "Дію" або приходьте в ЦНАП. Нині це найкращий механізм, запропонований державою", —
сказав Федорук.
Нагадаємо:
На початку січня перший сертифікат на нове житло в Україні використала родина, яка раніше жила у Гостомелі на Київщині. Її помешкання було зруйноване під час повномасштабного вторгнення російських військ на територію регіону. Наразі вони житимуть у Бучі.
У Макарівській громаді також відбулася перша купівля житла за сертифікатом, що був виданий за держпрограмою "єВідновлення". Дім чоловіка був повністю зруйнований. Наразі він придбав частину житлового будинку в Макарові.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.