Суспільство
За кордоном

ЄС засудив кібератаки проти України (ВІДЕО)

14.01.2022
Хакери, які видають себе за поляків, атакували сайти Міністерства закордонних справ України та інших органів влади.

Європа засудила кібератаки проти сайтів українських державних установ. Комітет ЄС із питань політики та безпеки, а також кіберпідрозділи зустрінуться, аби обговорити, як відреагувати та допомогти Києву.

Про це заявив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель.

"Цього ранку ми дізналися про кібератаки проти України. Це заслуговує найсуворішого засудження. Ми вранці скликали термінову нараду послів політичного комітету, щоб подумати, як реагувати і яку технічну допомогу ми можемо запропонувати Україні, щоб посилити стійкість перед такими атаками", – сказав Жозеп Боррель.

Жозеп Боррель зауважив, що вони збираються мобілізувати всі свої ресурси, щоб допомогти Україні впоратися із цією кібератакою.

Раніше стало відомо, що в Україні в ніч на 14 січня сталася глобальна хакерська атака на сайти уряду. Офіційна інформація з цього приводу з'явилася на сторінці Міністерства освіти і науки у Facebook.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.