Новини
Україна

"Є ще два приєднання до комюніке Саміту миру": Зеленський звернувся до українців з важливою новиною (ВІДЕО)

За його словами, російський диктатор Путін хоче, щоб "значення мав тільки він або ще той, кого він сам визначить".

Президент України Володимир Зеленський наприкінці дня 19 червня звернувся до українців та розповів про приєднання до комюніке Саміту миру Латинської Америки, Антигуа і Барбуда.

Про це він повідомив у вечірньому зверненні.

"Сьогодні є ще два приєднання до комюніке Саміту миру. Збільшилося представництво Американського континенту, зокрема Латинської Америки. Вже офіційно – Організація американських держав, що об’єднує країни обох Америк, Північної та Південної. А також острівна держава Антигуа і Барбуда. Увесь світ ми сприймаємо як рівних, і в цьому – наша ідеологічна відмінність від Росії в міжнародних відносинах. Ми поважаємо кожну націю, розраховуємо на кожен голос у співпраці між народами. Саме так побудований Статут ООН – щоб усі держави мали значення".

За його словами, російський диктатор Путін хоче, щоб “значення мав тільки він або ще той, кого він сам визначить”.

"Це в Росії типово колоніальний погляд на світ, який ми разом з усіма партнерами маємо зламати. І формат Саміту миру, формат нашого комюніке, формат подальшої підготовчої роботи до другого Саміту забезпечить саме справедливе ставлення до кожної нації, до кожної держави і, звичайно, до України. Я дякую всім, хто допомагає".

Нагадаємо, що Зеленський провів нараду за підсумками Саміту миру та підготовкою наших наступних кроків. Зараз – жодних пауз.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.