Новини
Бровари
Культура

Хореографічний колектив "Тріумф" з Броварів відвідав Естонію

31.05.2019 Руслан Семенець 0

Днями, в Естонії пройшли заходи з нагоди 20-річчя створення Українського земляцтва "Водограй". А саме: виставка рушників та вишиванок, конференція, висадження дубу і вечір-зустріч друзів "Водограю".

У цих заходах взяв участь зразковий хореографічний колектив "Тріумф" з Броварів, художній керівник Карась Анна Георгіївна.

"Проживали ми в місті Сілламяє. Це місто захоплює своїми старовинними вуличками, берегом Балтійського моря та гостинністю місцевих жителів. Вони підходили до нас, запитували як справи, цікавилися Україною… Виступали ми в культурному центрі Сілламяє. Всім сподобалися наші танці. Пані Алла, народний герой України, що працює в товаристві зв’язків з українцями за її межами, прокоментувала наш виступ: "Дякую Вам за увагу до юних артистів. Дійсно ця молодь заслуговує на це. Ансамбль гідно представив Україну"", - розповідає одна з учасниць колективу "Тріумф" Дарія Комендант.

Своїми враженнями Дарія поділилася з "ПОГЛЯДОМ":

"Після виступу нам організували дві екскурсії, в Нарву та Таллін, ми отримали купу позитивних емоцій та залишилися задоволеними. Хочеться сказати слова подяки організаторам, що з усіх колективів України запросили саме нас".

Фото надала Дарія Комендант