Новини
Київщина
Кримінальні новини

Хірурги не змогли дістати кулю із голови 5-річного хлопчика

03.06.2019 Оксана Кириленко 0

Хлопчик із Переяслава-Хмельницького, який постраждав від кульового поранення в голову неподалік власного дому, залишається у вкрай тяжкому стані.

Бабуся хлопчика розповіла, що дитину привезли у київську лікарню ввечері 1 черня й майже одразу прооперували: «О 12 ночі його забрали на операцію, о 2:40 його мали з операції вивезти, а потім тільки через півтори години лікарі вийшли до нас. Усе, що вони можуть сказати, це лише два слова: «Дуже тяжкий». 

Також бабуся повідомила, що поліцейські, які поранили дитину визнають свою провину, але тоді були дуже п'яні і не знають хто саме стріляв.

Оперував дитину завідував лікарні, але до рідних виходив не він, а його асистент і лікар з реанімації. 

«Вони по-своєму пояснюють, але це страшне. Черепна коробка повністю роздроблена. Куля відрикошетила, побила усю черепну коробку і застрягла в мозку. Її не можуть дістати і вона, певно, там так і залишиться. Зробили трепанацію, прибрали всі ці кістки і повністю все повичищали. Я так розумію, що голова зараз відкрита, щоб набряку сильного не було», — сказала бабуся пораненого хлопчика.

Нагадаємо, що 31 травня до Переяслав-Хмельницької ЦРЛ потрапив 5-річний хлопчик із черепно-мозковою травмою. Однак у черепі хлопчика виявили кулю та направили до Києва.

За основною версією хлопчика поранили працівники поліції, які у неробочий час стріляли неподалік від місця де гралася дитина.

За інформацією hromadske