Новини Київської області
Технології

Hasbro відродить з 90-х ігрові приставки Tiger Electronics


Hasbro повертає класику 90-х: монохромний РК-дисплей Tiger Electronics. Вчора компанія оголосила, що випустить чотири нові версії легендарних кишенькових консолей, які будуть продаватися цієї осені за 14,99 долара кожна.

Як і оригінали, кожен пристрій буде грати лише в одну гру. У назвах запуску фігурують "Русалонька", "Трансформери: покоління 2", "X-Men Project X" та "Їжак Сонік 3" (усі вони доступні для попереднього замовлення на Gamestop вже зараз).

Hasbro відродить з 90-х ігрові приставки Tiger Electronics

Hasbro зазначає, що кожна гра «натхненна» оригінальною версією 1990-х. Усі консолі мають звичне управління, а монохромна графіка відображається поверх статичного, барвистого фону. Кожен блок живиться від двох батарейок типу АА (які, звичайно ж, не входять у комплект).

"Дизайн та технології були створені з урахуванням оригінального портативного ігрового пристрою", - зазначає компанія.

До речі, про ігри. Офіційний магазин Epic Games на цій неділі безкоштовно роздає ігри Assassin’s Creed Syndicate та Kingdom Come: Deliverance. Випущену у 2015 році гру про «Ассасинів» можна безкоштовно завантажити з 20 по 27 лютого, а історичну RPG у відкритому світі - до 20 лютого. Сьогодні після 18:00 за гру потрібно буде вже заплатити - 379 грн.

Фото матеріал з відкритих джерел