Новини
Новини Київської області
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

Грабіжник з Богуславського району знову опинився у в’язниці


На Богуславщині 20-річний молодик, який вже був неодноразово судимий, знову повернувся за грати. Цього разу за втягнення неповнолітнього у свою злочинну діяльність та низку грабежів.

Грабіжник з Богуславського району знову опинився у в’язниці

Його вину вкотре було доведено в суді Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури, адже як тільки він вийшов на волю з чергового арешту, знову вчинив нові умисні злочини. Зокрема, у грудні 2018 року молодий чоловік після вживання алкогольних напоїв зі своїм неповнолітнім товаришем, застосувавши насильницькі дії, пограбував жінку, яка проходила повз них. Зловмисники розділили викрадене майно і продовжили свою неправомірну діяльність: того ж дня здійснили нове пограбування одинокої жінки, яка поверталася додому. Перебуваючи в азарті, 20-річний грабіжник хотів пограбувати ще одну жінку, проте отримав опір – жінка розпилила йому в обличчя газовий балончик. Тож він змушений був втекти.

За результатами судового розгляду Богуславським районним судом чоловіка було визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186 (грабіж), ч.3 ст.15, ч.2 ст.186 (замах на грабіж), ч.1 ст.304 (втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність) КК України та засуджено до 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Його неповнолітнього спільника також було засуджено за ч.2 ст.186 (грабіж) КК України до 4 років позбавлення волі, однак, враховуючи його розкаяння та вперше притягнення до кримінальної відповідальності, суд звільнив його від відбування покарання з випробуванням із іспитовим терміном на 1 рік. Протягом цього часу до засудженого будуть вживатись заходи, передбачені пробаційною програмою «Зміна прокриміногенного мислення».

Джерело: Прес-служба прокуратури Київської області

Фото з відкритих інтернет-джерел