Новини
Новини світу
Політика

Глава МЗС Угорщини приїхав до Мінська говорити про мир в Україні (ВІДЕО)

Петер Сіярто заявив, що готовий почути критику з огляду на свої дії, але він нібито прагне "донести заклик до миру".

Голова Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сійярто прибув до Мінська для мирних переговорів.

На своїй сторінці у Facebook чиновник повідомив про ціль свого візиту.

"Війна в Україні стає більш жорстокою і внаслідок бойових дій гине все більше людей. Тепер людські життя треба рятувати, і це можна зробити тільки з миром. Угорщина очікує, що всі члени міжнародного співтовариства діятимуть заради миру якнайшвидше та уникатимуть дій, які можуть призвести до продовження або ескалації війни. Це мирна позиція, яку я буду займати на переговорах у Мінську сьогодні".

Сійярто повідомив, що він готовий до критики суспільства на рахунок його візиту.

"Очевидно, що багато хто нападе на мене через візит, але наша позиція зрозуміла: канали зв'язку треба тримати відкритими. Якби ми не діяли таким чином, я б сьогодні теж не зміг донести послання про заклик до миру".

Слід зазначити, що візит, зокрема, з високою ймовірністю викличе критику Польщі, яка тривалий час розглядалася угорським урядом як один з його найбільших союзників.

Нагадаємо, Орбан заявив, що війна в Україні завершиться, коли перестануть її фінансувати. Угорщина вкотре підтвердила, що має відносини з росією, попри її повномасштабне вторгнення до України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.