Новини
Новини світу
За кордоном

Орбан: Якщо США припинять допомагати Україні, війна припиниться (ВІДЕО)

Орбан вважає, що у війні необхідне припинення вогню, а потім мирні переговори.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вчергове відзначився своєю антиукраїнською і антиєвропейською позицією. Зокрема, він заявив, що українці можуть воювати доти, доки США підтримуватимуть їх зброєю і грошима.

Орбан вважає, що у війні необхідне припинення вогню, а потім мирні переговори.

"Україна може продовжувати воювати тільки до тих пір, поки США підтримують їх грошима і зброєю. Якщо американці хочуть миру, то мир буде" - заявив він.

Щодо позиції Угорщини він зазначив, що Угорщина є "проугорською". "Наша відповідь на питання, чи ми знаходимося на хорошій чи поганій стороні історії, полягає в тому, що ми знаходимося на угорській стороні історії", - сказав він.

Нагадаємо, на початку грудня Орбан заявив, що заблокує план ЄС надати Україні 18 млрд євро допомоги. Натомість у вересні Угорщина не підтримувала нові санкцій ЄС проти енергетичного сектору росії. Та попри це Єврокомісія представила восьмий пакет санкцій проти росії.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.