Новини
Війна з Росією

Гайдай: ЗСУ просуваються вперед на Луганщині, окупанти укріплюють оборону (ВІДЕО)

Окупанти будують в різних місцях захисні споруди, а також активно мінують всю першу ділянку лінії фронту.

Збройні сили України продовжують звільняти території Луганщини, окупанти намагаються вибудувати багатошарову лінію оборони.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, окупанти будують в різних місцях захисні споруди, а також активно мінують всю першу ділянку лінії фронту, зокрема це стосується не тільки мостів та доріг, а й адміністративних будівель.

Гайдай нагадав, що станом на 12 жовтня звільнені вже 7 населених пунктів, і ЗСУ продовжують просуватися далі, однак розголошувати деталей поки не будуть.

Нагадаємо, на початку жовтня Гайдай повідомив, що деокупація Луганської області офіційно розпочалася. А перед цим жителів Луганщини закликали евакуюватися через контрнаступ ЗСУ. Також мова була про те, що в великі міста, такі як Рубіжне, Лисичанськ і Сєвєродонецьк, після деокупації не буде вільного допуску.

Згодом очільник регіону назвав сім звільнених населених пунктів на Луганщині.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.