#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Ірпінь
Анонси
Суспільство
ПроХОРОШЕ

Формула жіночого щастя – на безкоштовному форумі «Я – щаслива» в Києві (анонс)

16.05.2019 Надiя Проценко 0

23 травня в місті Київ (вул. Велика Васильківська, 55, зал НСК «Олімпійський») та 24 травня у місті Ірпінь (вул. Северинівська, 118 А, "Коференц-Хол Ірпінь") з 16.00 до 20.00 відбудеться масштабний жіночий форум «Я – щаслива», де обговорюватимуться жіночі секрети від жінки до жінки, а спікерки представлять ексклюзивний та унікальний матеріал.

Формула жіночого щастя – на безкоштовному форумі «Я – щаслива» в Києві (анонс)

Формула жіночого щастя для кожної жінки є своєю, але всі ми однаково мріємо про любов чоловіка та дітей, про успішну кар’єру, про вічну молодість та красу, про великі можливості. Кожна людина хоче бути щасливою, але мати справжнє жіноче щастя вдається не всім.

Тож як побудувати власне щасливе життя? На форумі відповідатимуть на найболючіші та найактуальніші жіночі питання, зокрема:

  1. Чи можливо бути успішною в бізнесі, робити кар‘єру і при тому бути щасливою в родині? Чи потрібно обирати між одним та іншим?
  2. Навіщо жінкам займатись політикою? Чи справді ця справа лише для чоловіків?
  3. Як «підкорювати світ», а потім повертатись додому і бути бажаною для чоловіка та люблячою мамою для дітей.
  4. Без чого не можливе жіноче щастя? Без любові до себе, турботи про своє тіло, краси та емоційних відчуттів.

Сформулювати формулу жіночого щастя спробують спікерки, які досягли успіху в політиці, бізнесі та в поєднанні з особистою самореалізацією, тому їм є про що розказати.

Жіночий форум «Я – щаслива» є благодійним заходом, тому на форумі буде можливість внести свій фінансовий внесок на відновлення реанімаційного відділення Інституту педіатрії, акушерства та гінекології імені О.М. Лук’янової НАМН України, тим самим внести частинку добра для дітей!

Єдина Форма участі для чоловіків – це проводжати й зустрічати жінок біля входу з квітами. Присутність чоловіків на заході заборонена!

Вхід вільний для жінок за попередньою реєстрацією! https://forms.gle/hg27dX3M5smAuzoo8

Отримати більше інформації та зареєструватися на форум можна за адресою www.facebook.com/yashchaslyva або за телефоном (044) 337-69-98

Повідомляє - Жіночий форум "Я - щаслива"

Фото - pixabay.com