Фастівська художниця продовжує прикрашати автобусні зупинки у районі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/73322406_152701799420443_7982106323439321088_o.jpg)
Відома фастівська художниця Юлія Гриценко, про яку раніше повідомляв «Погляд», продовжує створювати красу на Фастівщині та розмальовувати автобусні зупинки у селах Фастівського району.
З липня по листопад цього року Юлія встигла розмалювати ще 5 зупинок у двох селах Фастівщини: дві зупинки – у Дорогинці і три – у Малополовецькому.
Допомогали Юлії Гриценко творити художню красу на Фастівщині місцеві мешканці, які готували зупинки перед розфарбовуванням. Зокрема, у Дорогинці - це Володимир Білий та місцева дітвора, у Малополовецькому - Валентина Дакал, Оксана Паніна-Кошарна, Іван Крайній, Василь Штефанюк, Андрій Степаненко, Наталія Максименко, Іван Савченко та Віра Тодосієнко. А одну із зупинок у Малополовецькому допомагав Юлії розмальовувати її чоловік, Олександр Гриценко, який підтримує свою дружину у цьому творчому починанні.
Розмальовані зупинки у Дорогинці:
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Dorogynka.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Dorogynka2.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Dorog-2.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Dorog-3.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Dorog.jpg)
Розмальовані зупинки у Малополовецькому:
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Malopolo-2.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Malopolo-3.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Malopolo-4.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Malopolo.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Malopolov1.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Malopolov2.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Malopolovetske3.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Malopolovetske.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Malopolovetske2-2000x1500.jpg)
Як завжди, фінансову підтримку для створення чудових Юліних робіт надав депутат Київської облради Олександр Волинець.
Всього за весь час своєї роботи талановита фастівська художниця розмалювала вже 22 зупинки у Фастівському районі.
Побажаємо Юлії натхнення на продовження її праці!