Новини
Фастів

Фастів налагоджує міжнародну співпрацю: у місті побувала польська делегація (ФОТО, ВІДЕО)


Гості з Польщі представляли давнього партнера Фастова - польський повіт Валч.

Співпраця з повітом Валч почалася ще з 2015 року, коли була підписана «Угода про партнерство та співробітництво» між Фастовом та повітом Валч. Угодою передбачається співпраця в економіці, обміні молоддю, освітній та науковій, культурній, спортивній діяльності, туризмі, діяльності благодійних та соціальних організацій, розвитку місцевого самоврядування.

Отож, цього разу до Фастова завітали Збігнев Волні, секретар повіту Валч, Даріуш Скалскі, ректор Державної вищої професійної школи повіту Валч, Марек Сирник, директор психологічно-виховного консультаційного центру Валч.

Програма перебування польських гостей у Фастові була дуже насиченою: відвідання фастівських підприємств: ТОВ «Авант Логістик», «Пивоварні Зіберта», зустріч з представниками промислово-логістичного кластеру FastIV та депутатами міста, відвідання освітніх та реабілітаційних закладів міста: Фастівського академічного ліцеї № 2, де гості ознайомились із елементами STEM-освіти, Фастівського центру професійно-технічної освіти, Фастівського навчально–реабілітаційного центру та Інклюзивно-реабілітаційного центру.

Також гості з Польщі завітали до унікального Фастівського музею україно-російської війни «Доброволець».

Під кінець своєї поїздки гості Фастова – представники польського повіту Валч взяли участь у конференції "Центр місцевого розвитку Україна-ЄС", що відбулась у міському Центрі Святого Мартіна.

"Центр місцевого розвитку Україна-ЄС", який планують створити у Фастові, має допомогти у налагодженні бізнесової співпраці з польськими партнерами. Він стимулюватиме залучення інвестицій та створення нових робочих місць у Фастові.

Ідею створення Центру підтримали присутні на коференції посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцькі, очільник офісу у Києві «Polish Investment and Trade Agency» Кароль Кубіца, голова правління Міжнародного товариства польських підприємців в Україні Піотр Ціарковські та гості з Польщі: секретар Ради Валецького повіту - віце-президент Західно-Поморського кластеру "Металіка" Збігнев Волні, ректор Державної вищої професійної школи у м. Валч Даріуш Скалскі, представники промислово-логістичного кластеру "FastIV".

Під час конференції був підписаний меморандум про співпрацю між Державною вищою професійною школою м. Валч та Фастівським центром професійно-технчіної освіти.

https://www.facebook.com/poglyadfastiv/videos/471348767105035/

Фото автора та Фастівської міськради.