Новини
Україна

Енергетики попереджають про довші відключення світла у Києві та низці областей

За вказівкою "Укренерго" стабілізаційні відключення діятимуть між 20:00 і 22:00.

Енергетики попереджають про довші відключення світла у Києві та низці областей - зображення

Енергетики дають гірші прогнози щодо споживання електроенергії для Києва. Графіки відключень сьогодні будуть діяти довше.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на гендиректора енергетичної компанії Yasno Сергія Коваленка у Facebook та ДТЕК.

"На цей раз "Укренерго" для Києва дає коригування в гіршу сторону".

За словами гендиректора Yasno, відключення світла у Києві сьогодні, 25 травня, будуть тривати у період з 20:00 до 24:00, що на дві години довше, ніж планувалося.

Покриття потреб у столиці тримається на рівні 80%, що на 7% менше за прогноз.

ДТЕК підтверджує, що графіки відключень світла у Києві, Київській, Одеській, Донецькій та Дніпропетровській областях діятимуть з 20:00 до 24:00.

Міністерство енергетики зранку 25 травня повідомило, що ввечері в Україні можливі відключення світла за графіками. Планувалося, що обмеження будуть введені з 20:00 до 22:00.

Російські війська протягом останніх місяців відновили обстріли енергетики України. Окупанти націлилися на генерацію. Були пошкоджені всі блоки Бурштинської та Ладижинської ТЕЦ.

Крім того, "Центренерго" втратило 100% генерації, оскільки були знищені Трипільська та Харківська ТЕС у Київській та Харківській областях.

Через масштабні пошкодження у травні в Україні знову ввели відключення світла.

Нагадаємо, ДТЕК щоразу швидко усувають пошкодження, що пов'язані з наслідками ударів окупантів по об'єктах енергопостачання. Останній раз, 8 травня, ДТЕК повернули світло усім мешканцям Київської області.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.