#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Довкілля

Експерти UNCG відповідають: що ви хотіли дізнатися про українські ліси, і боялися запитати

02.08.2019 Бобрик Юлія 0

Ukrainian Nature Conservation Group підготувало невеличке опитування, в ході якого кожен охочий може отримати відповіді на запитання, які його турбують щодо лісу.

«Якщо вам колись кортіло дізнатися щось про ліс, але не було в кого спитати, зараз якраз слушна нагода», – йдеться у повідомлені організації.

Відповіді на всі запитання громадян будуть давати експерти. Зазначається, що опитування проводиться для створення інформаційно-просвітницького проекту. Заповнити анкету можна за посиланням.

Для прикладу можна дізнатися як боротися із короїдом, адже наразі немає жодного лісгоспу, де б не палала «біологічна пожежа», як її називають лісники. Як повідомлялося в ІА «Погляд» раніше, рубки дерев програють біологічним методам регуляції, які за кордоном вже давно застосовують, мова йде про комах-хижаків.

Довідково:
UNCG – це громадська організація, яка об’єднує зусилля науковців, експертів та громадських активістів задля охорони біорізноманіття, збереження та розвитку природно-заповідного фонду, впровадження в Україні найкращих практик міжнародного природоохоронного законодавства.