Новини
Україна
Автоновини

Експерти прогнозують подальше здорожчання пального: причини


Постачань в Україну дизельного пального і скрапленого газу виробництва заводів "Роснафти" в квітні не буде.

Фото: pixabay

Також невідомо, чи вдасться відновити постачання у травні. Про це повідомляють в enkorr.

"Спочатку Coral Energy – новий трейдер з постачань продукції "Роснафти" в Україну сказав про перенесення постачань на другу половину квітня, а сьогодні повідомив про відсутність номінацій на квітень", –

йдеться в повідомленні

Відсутність постачань "Роснафти" викличе серйозну напруженість на ринку, яка почне відчуватися вже в першій декаді квітня, особливо щодо скрапленого газу, запаси якого невеликі.

"Постачання "Роснафти" охоплюють 22% у балансі ринку дизпалива і скрапленого газу. У першому кварталі минулого року ринок лихоманило через зниження білоруських постачань дизпального, коли випало приблизно 10% балансу. Трейдерам необхідно терміново шукати альтернативні джерела імпорту", –

директор Консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн вважає, що

У зв'язку із погодними умовами активна фаза сільськогосподарських робіт цього року зміститься на другу половину квітня – першу половину травня, що збігається з періодом невизначеності з ресурсним наповненням.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що на Київщині закрили чергову незаконну АЗС. Правоохоронці виявили понад 230 тонн нафтопродуктів.

Також ми писали, що в Україні готується законопроєкт, який передбачає поетапне введення заборони на ввезення в країну і першу реєстрацію різних категорій авто, оснащених двигуном внутрішнього згоряння.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.