Джессі Джеймс у Пластовому центрі: до Бучі завітав провідний світовий експерт з лідерських якостей
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Lider-0.jpg)
17 травня до Пластового вишкільного центру, що у Бучі, завітав засновник американської корпорації Global Leadership Джессі Джеймс. Гість зустрівся з лідерами учнівського самоврядування, молодіжної ради та студентами Українського гуманітарного інституту.
Бучанський міський голова Анатолій Федорук задоволений, що Пластовий центр уже став культовим місцем для роботи з підростаючим поколінням.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Lider-Fed.jpg)
За допомогою різних заходів відбувається і патріотичне виховання. Це також зацікавило Джеймса — як проходить робота з молоддю, як вона з плином часу змінюється, з’являються нові пріоритети, уподобання тощо.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Lider-1-1.jpg)
Ініціатором заходу став депутат Київської обласної ради Олександр Горган (колишній очільник Київщини). Ще 16 років тому він познайомився із сьогоднішнім гостем.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Lider-Gorgan.jpg)
За його словами, Джеймс є одним з провідних експертів з питань розвитку лідерських якостей, керівником міжнародної організації Global Leadership.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Lider-2.jpg)
Остання займається тренінгами колективів найбільших у світі корпорацій, активна у політичному житті США. Її фахівці тренують кандидатів на вищі державні посади від республіканської та демократичної партій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Lider-1.jpg)
Фахівець провів для молоді тренінг, покликаний підштовхнути юне покоління до покращення комунікації у середині молодіжного середовища у Бучі, підвищити рівень їхніх лідерських якостей.
Він поділився деякими секретами розвитку індивідуума, його формування як справжньої особистості, здатної захопити інших своєю енергією та повести за собою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Lider-4.jpg)
Принципи, що закладені в основу цього, висвітлені у книзі Джеймса “Справа наповнювати сенсом життя”, яка уже перекладена українською.
На сучасному етапі людині часто доводиться змінювати професійні навички. Тому в новому світі треба бути готовим опановувати навіть нові професії протягом свого життя.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Lider-3.jpg)
Надпрофесійні навички — це лідерство, емоційний інтелект, уміння керувати власним часом, життєвим баченням. Цьому треба навчатися, адже це допомагатиме у майбутньому.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Lider-5.jpg)
Ці компетенції повинні змінити рівень еліти, яка завтра братиме на себе відповідальність за розвиток не лише бучанського краю, а й загалом нашої країни.