Новини
Буча
Київщина-суспільство

Джессі Джеймс у Пластовому центрі: до Бучі завітав провідний світовий експерт з лідерських якостей

17.05.2019 Ігор Швець 0

17 травня до Пластового вишкільного центру, що у Бучі, завітав засновник американської корпорації Global Leadership Джессі Джеймс. Гість зустрівся з лідерами учнівського самоврядування, молодіжної ради та студентами Українського гуманітарного інституту.

Бучанський міський голова Анатолій Федорук задоволений, що Пластовий центр уже став культовим місцем для роботи з підростаючим поколінням.

За допомогою різних заходів відбувається і патріотичне виховання. Це також зацікавило Джеймса — як проходить робота з молоддю, як вона з плином часу змінюється, з’являються нові пріоритети, уподобання тощо.

Ініціатором заходу став депутат Київської обласної ради Олександр Горган (колишній очільник Київщини). Ще 16 років тому він познайомився із сьогоднішнім гостем.

За його словами, Джеймс є одним з провідних експертів з питань розвитку лідерських якостей, керівником міжнародної організації Global Leadership.

Остання займається тренінгами колективів найбільших у світі корпорацій, активна у політичному житті США. Її фахівці тренують кандидатів на вищі державні посади від республіканської та демократичної партій.

Фахівець провів для молоді тренінг, покликаний підштовхнути юне покоління до покращення комунікації у середині молодіжного середовища у Бучі, підвищити рівень їхніх лідерських якостей.

Він поділився деякими секретами розвитку індивідуума, його формування як справжньої особистості, здатної захопити інших своєю енергією та повести за собою.

Принципи, що закладені в основу цього, висвітлені у книзі Джеймса “Справа наповнювати сенсом життя”, яка уже перекладена українською.

На сучасному етапі людині часто доводиться змінювати професійні навички. Тому в новому світі треба бути готовим опановувати навіть нові професії протягом свого життя.

Надпрофесійні навички — це лідерство, емоційний інтелект, уміння керувати власним часом, життєвим баченням. Цьому треба навчатися, адже це допомагатиме у майбутньому.

Ці компетенції повинні змінити рівень еліти, яка завтра братиме на себе відповідальність за розвиток не лише бучанського краю, а й загалом нашої країни.