#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Васильків

Дитячий садок на Васильківщині не будують через оскарження переможця тендеру

04.06.2019 Надiя Проценко 0

Дитячий садок на Васильківщині не будують через оскарження переможця тендеру

Києво-Святошинська місцева прокуратура вимагає визнати недійсним рішення тендерного комітету Глевахівської селищної ради Васильківського району про визначення переможця відкритих торгів, оскільки у за результатами опрацювання системи публічних закупівель PROZORRO було встановлено порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області. Як з’ясувалося, пропозиція учасника, який визнаний переможцем, не відповідає умовам тендерної документації замовника та суперечить положенням Закону України «Про публічні закупівлі».

Реагуючи на виявлене порушення державних інтересів прокуратурою пред’явлено позов в інтересах держави до вказаного органу місцевого самоврядування та суб’єкта підприємницької діяльності про визнання недійсним рішення про визначення переможця відкритих торгів.

Вартість робіт становить майже 115 млн грн.

За інформацією системи публічних закупівель PROZORRO, саме стільки потрібно було для будівництва навчально-виховного закладу «Дитячий садок – початкова школа» у смт Глеваха Васильківського району на Київщині. Переможцем тендерних процедур стало товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОМІН БУД СЕРВИС».