Новини
Ірпінь
Суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство
Вибори

Дубінський: колишній мер Ірпеня Карплюк не може бути учасником цього виборчого процесу від нашої партії з причини абсолютної «зашквареності»


Сьогодні, 12 березня, в УНІАН відбулась прес-конференція на тему: "Місцеві вибори 2020: старт роботи передвиборчого штабу партії "Слуга народу" по Київській області". На ній політичний куратор місцевих виборів в Київській області Олександр Дубінський зазначив, що в партії буде створено запобіжники, щоб було неможливо подати кандидатури «зліва».

За словами Дубінського, для того, щоб сприяти оновленню місцевої влади, кандидати на балотування від партії "Слуга народу" будуть ретельно обговорюватись та вивчатись. Зокрема, як наголосив їм доведеться напрявляти до партійного штабу офіційні листи зі своїми даними та підписами людей, які їх рекомендують. Справжність цих підписів також перевірятимуть.

Також на прес-конференції журналісти запитували, як партія реагуватиме на кандидатів, які раніше були членами інших політичних сил. На це Олександр Дубінський відповів, що така ситуація є доволі типовою в Україні, тому потрібно враховувати ряд додаткових фактів. Наприклад, чи обіймали вони посади в керівництві цих партій, чи займались "гречкосійством", чи брали участь у корупційних схемах. Саме за таких обставин вони не зможуть балотуватися від партії «Слуга народу».

Після цього Дубінський поставив в приклад "неможливого" кандидата від "Слуги народу" ексмера Ірпеня Володимира Карплюка, якого раніше підозрювали в підкупі виборців та який фігурує в десятках кримінальних проваджень.

«Колишній мер Ірпеня Карплюк не може бути учасником цього виборчого процесу від нашої партії з причини абсолютної «зашквареності», – зазначив Дубінський.