Новини
Україна
Новини Київської області
Київщина-суспільство

ДТЕК Київські регіональні мережі оштрафовали за графіки відключення світла

Також штраф доведеться сплатити ще трьом обленерго.

ДТЕК Київські регіональні мережі оштрафовали за графіки відключення світла - зображення

Чотири обленерго оштрафували за "недотримання графіків відключень в умовах дефіциту електроенергії". Таке рішення було прийнято 30 січня Національною комісією, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики (НКРЕКП).

Отже, штраф було накладено Львівобленерго, Закарпаттяобленерго, ДТЕК Київські регіональні електромережі та Полтаваобленерго. Вони мають сплатити штраф у 85 тис. грн за неналежне інформування українців щодо графіків відключень світла.

Регулятор зазначив, що штрафує ті обленерго, на які найбільше скаржилися споживачі за недотримання графіків відключень. Зазначається, що компанії не дотримались розміщених на своїх веб-сайтах у мережі інтернет "графіків стабілізаційних погодинних відключень", чим зі свого боку не забезпечили рівномірний розподіл обсягів зниження споживання між споживачами.

"Ми перевіряємо скарги щодо дискримінаційності, щодо наявності та відповідності затверджених об‘єктів критичної інфраструктури по факту – як і що відключається, а також скарги щодо належності інформування. Обсяг неналежного інформування споживачів - це більше 60% скарг. Люди кажуть, що готові терпіти відключення, але просять, щоб їх належним чином про це інформували. Тому розглядаються саме ті скарги, де вказані обставини неналежного інформування", –

член Нацкомісії Ольга Бабій

Таким чином за останні два тижні серед порушників, яких оштрафували опинилися вже дев'ять обленерго, що становить половину всіх обленерго в країні. Зокрема, серед штрафників опинилися "Вінницяобленерго","Чернівціобленерго" та "Волиньобленерго", а також АТ "ДТЕК Одеські електромережі" та ПрАТ "ДТЕК Київські електромережі".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.