Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Ще дві обленерго оштрафували за несправедливі відключення (ВІДЕО)

З листопада минулого року Нацкомісія розглянула понад 2,5 тисяч звернень та скарг споживачів на несправедливе відключення електроенергії.

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та компослуг (НКРЕКП) оштрафувала АТ "ДТЕК Одеські електромережі" та ПрАТ "ДТЕК Київські електромережі" за несправедливі відключення світла.

Такі рішення Комісія ухвалила на засіданні 24-го січня.

На обидві компанії наклали штрафи "щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії".

Починаючи з листопада 2022 року, Нацкомісія що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та компослуг (НКРЕКП) розглянула понад 2,5 тисяч звернень та скарг споживачів на несправедливе відключення електроенергії.

В результаті 17 січня за недотримання графіків відключення світла та недостатнє інформування населення ПрАТ "Волиньобленерго" оштрафували на 85 тисяч гривень. Аналогічний штраф наклали на підприємства “Вінницяобленерго” та “Чернівціобленерго”.

Як повідомлялося раніше, в українській енергосистемі знову зріс дефіцит потужності. Виробництво електроенергії не може повністю покрити споживання.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.