Новини
Україна
Україна-суспільство

Несправедливі графіки відключення світла: за порушення оштрафували три обленерго (ВІДЕО)

Перевірки виявили порушення з боку трьох операторів систем розподілу.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг оштрафувала три обленерго за невиконання графіків відключень світла.

Перевірки виявили порушення з боку трьох операторів систем розподілу. Це "Вінницяобленерго","Чернівціобленерго" та "Волиньобленерго".

Вказані компанії не дотримувались принципу соціальної справедливості при відключеннях, та нерівномірно розподіляли електроенергію. Крім того, вони неналежним чином інформували споживачів про перерви в електропостачанні.

Регулятор призначив трьом компаніям штраф у розмірі 85 тис. гривень та зобов’язав надалі дотримуватись справедливих графіків відключень.

Як повідомлялося раніше, в українській енергосистемі зберігається значний дефіцит потужності. Тому до всіх операторів систем розподілу доведені ліміти споживання на всю добу. Наразі ж через їх перевищення вже застосовані аварійні відключення у Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Київській, Запорізькій, Кіровоградській областях України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.