Новини
Головні новини
Ірпінь

Добрі справи: у Приірпінні курсує соціальне таксі "Машина-допомагайка"


Ним безкоштовно можуть скористатися в Ірпені, Бучі, Ворзелі та Гостомелі пенсіонери, батьки з хворою дитиною, люди з інвалідністю або ті, які потрапили в скрутну ситуацію.

Благодійний фонд "Добре діло" на чолі з жителем Бучі Сергієм Урбаном пропонує послуги із безкоштовного перевезення соціально незахищених верств населення, які потребують нашої турботи.

Соціальне таксі, яке назвали «Машина-допомогайка», днями вже розпочало свою роботу. Поки що організація орендує авто за 315 грн на добу, але з часом фонд планує придбати машину.

Три-чотири години на добу автомобіль працює в якості звичайного таксі - щоб заробити на оренду і витратні матеріали. А в інший час надається для добрих справ.

Замовити таксі можна за телефоном: 0635967366 або у чаті Facebook.
Замовлення потрібно зробити завчасно (крім екстрених ситуацій).

В екстрених випадках водій може виїхати за межі Київської області з оплатою вами бензину (в окремих ситуаціях готові доставити безкоштовно). Також БФ пропонує скористатися послугами усім громадянам, яким потрібне таксі.

"Ми дуже хочемо зібрати гроші на "Машину-допомогайку" і купити її для фонду, а не брати в оренду. І у нас в цьому напрямку є перші успіхи!", - пише Сергій Урбан, дякуючи небайдужим людям, які допомагають у цій справі.

Реквізити для підтримки проектів БФ "Добре діло".