#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь
Суспільство

До відновлення Ірпеня долучилися більше 120 архітекторів

05.05.2022
Сьогодні архітектори оглянули місто, аби оцінити рівень руйнувань.

До відновлення Ірпеня долучилися більше 120 архітекторів - зображення
Фото: КОДА

Сьогодні, 5 травня, до Ірпеня приїхали близько 120 проектантів та архітекторів, аби долучитися до планування стратегії з відновлення та розвитку міста. Про це повідомили в пресслужбі КОДА.

"Населені пункти Київщини дуже сильно постраждали від рук загарбників. Окупанти цілеспрямовано знищували наші домівки, лікарні, школи, культурні споруди. Але ми все відновимо. У мене немає сумнівів в цьому, коли я бачу скільки людей відгукнулися на заклик про допомогу. Вірю, що зможемо побудувати нову Київщину, ще більш розвинену та квітучу. Дякую кожному, хто сьогодні долучився до нашої команди відновлення області", –

голова Київської ОВА Олександр Павлюк

Архітектори оглянули Ірпінь, аби оцінити рівень руйнувань. Наступний етап – планування нової стратегії розвитку міста.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що в Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м².

Як повідомляв "Погляд", за майже два місяці війни було зруйновано 30% української інфраструктури, проте більшість об’єктів можна відновити за короткий час за умови фінансування.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.