Новини
Новини світу
За кордоном
Російсько-Українська війна

До Польщі прибув перший канадський Leopard 2 для України

Найближчим часом українських військових навчать користуватися технікою.

До Польщі прибув перший канадський Leopard 2 для України - зображення

Перший канадський Leopard 2 для України вже прибув до Польщі. Про це в понеділок, 6 лютого, в Twitter повідомила міністерка оборони Канади Аніта Ананд.

"Перший канадський основний бойовий танк Leopard 2, який ми подарували Україні, прибув до Польщі. Спільно з нашими союзниками найближчим часом ми будемо навчати ЗСУ користуватися цією технікою", –

міністерка оборони Канади Аніта Ананд

Зазначимо відомо про те, що Канада приєднується до інших країн у постачанні важких танків в Україну стало відомо минулого місяця. Зокрема, йшлося про поставку чотирьох танків Leopard.

До слова, за словами міністра закордонних справ Дмитро Кулеба, в першій хвилі внесків від партнерів Україна має отримати від 120 до 140 сучасних західних танків.

Нагадаємо, в січні повідомлялося, що Європа готується передати Україні 80 німецьких танків. До цього стало відомо, що країни Заходу планують передати Україні близько 100 танків Leopard 2.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.