Новини
Світ-суспільство
Війна з Росією

Україна розраховує отримати близько 100 Leopard (ВІДЕО)

Польща та Фінляндія вже заявили публічно про свою готовність передати танки Україні.

Країни Заходу планують передати Україні близько 100 танків Leopard 2, якщо влада Німеччини дозволить такі поставки.

Про це ABC News розповів неназваний український чиновник.

За його словами, таких домовленостей про танки було досягнуто під час зустрічі у форматі "Рамштайн", яка відбулася у п'ятницю, 20 січня.

Польща та Фінляндія вже заявили публічно про свою готовність передати танки Україні. При цьому в поставках готові взяти участь Іспанія, Нідерланди та Данія, але для цього, як відомо, потрібна згода Німеччини.

Співрозмовник зазначив, що німецькі "Леопарди" наразі критично потрібні Україні, оскільки запаси боєприпасів для радянських танків уже закінчуються, а наша країна не може їх виготовляти.

Також чиновник розповів, що одним з переломних моментів у питанні можливих поставок Leopard Україні було рішення Британії передати Challenger 2.

Нагадаємо, днями США відповіли Німеччині на умову постачання танків Україні. А до цього Європарламент закликав Німеччину передати Україні танки Leopard 2. Також нещодавно Міноборони Німеччини назвало умову передачі танків Leopard 2.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.