#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів
Культура

До Фастова завітав музичний табір Music Camp International (ФОТО, ВІДЕО)

20.06.2019 Александр Чернышенко 0

Вчора на Музичному таборі Music Camp International Fastiv був день преси, під час якого кореспондент «Погляду» поспілкувався із засновницею і директором табору – американкою Констанцією Фортунато та координатором цього проекту в Україні Дариною Білянською.

За словами Констанції Фортунато, табір працює в Україні вже 17 років, побувавши за цей час в різних містах нашої країни. За цей час через Music Camp пройшло близько 25 тисяч дітей.

Табір працює трохи на іншому підґрунті, ніж ті, які прийняті в українських школах. Зазвичай в Україні дітей у музичних школах тестують, щоб визначити, чи мають вони здібності. Натомість Констанція Фортунато вважає, що кожна дитина має здібності до музики. Питання ставиться не в тому, чи є дитина обдарованою в музиці, а чи спроможний викладач навчити дитину.

Як розповіла Констанція, коли до неї приходить дитина, яка каже, що вона не розуміє, не може навчитись музики, для неї це означає, що мозок дитини працює трохи іншим чином і треба знайти інший спосіб, щоб навчити цю дитину музики.

На репетиціях діти не тільки дивляться в ноти (використовують візуальний канал), а й слідкують за нотами пальцями. Інколи ноти відкладаються і використовується слух, пам’ять, жести дітей, залучаючи тіло до запам’ятовування.

Більшість дітей на таборі не мають попереднього музичного досвіду, але всі вони за кілька днів табору вчаться грати на нових музичних інструментах.

Інша особливість музичного табору: його викладачі вважають, що позитивне динамічне середовище дуже спряє навчанню дитини. Одна з цінностей табору – надихати дітей на досягнення високих цілей.

За словами Констанції, за роки роботи табору через нього пройшли тисячі дітей і деякі з них стали чудовими професійними музикантами. Зараз у команді музичного табору є чотири викладачі, які свого часу в дитинстві пройшли через нього.

Перший Music Camp Констанція Фортунато провела у 1995 році у США. Маючи власних дітей, вона хотіла тоді створити музичну програму, до якої б долучились всі діти громади, а не лише «музично обдаровані», оскільки, на її думку, музика є дуже важливим елементом дитячого розвитку. Потім він вийшов на міжнародний рівень і зараз Music Camp International працює у Румунії та Україні.

На таборі одночасно проходить навчання в семи інструментальних класах: скрипка, віолончель, гітара, флейта, орффі, хендчаймси, золоті дзвіночки. Знаходиться музичний табір на території середньої школи № 10 Фастова.

Відео з репетицій Music Camp International Fastiv:

Завтра, 21 червня, о 18.00 у міському Палаці культури відбудеться заключний гала-концерт, на якому фастівські діти продемонструють свої музичні вміння, які вони засвоїли за кілька днів перебування у Музичному таборі.

З питань придбання квитків на гала-концерт, звертайтесь до Палацу культури або за тел. +38 (093) 091-73-97.