До Бучі привезли техніку з Німеччини: машини вже запрацювали на вулицях міста
![До Бучі привезли техніку з Німеччини: машини вже запрацювали на вулицях міста До Бучі привезли техніку з Німеччини: машини вже запрацювали на вулицях міста - зображення](/storage/resized/lg/news/9925c256-7184-4c4a-96d4-d94aae3ca4d8/12_tech.jpg)
На вулицях Бучі запрацювала комунальна техніка з Німечинни. Нові машини українське місто лише днями отримало від німецького міста-побратима Бергіш-Гладбахвід, а сьогодні вони вже вийшли на трудове чергування. Про це повідомили в Telegram-каналі Бучанської міської ради в п'ятницю, 12 травня.
Загалом Буча отримала дев’ять одиниць комунальної техніки, серед них: протипожежна техніка, снігоочищувачі, прибиральні машини, зокрема, підмітальна машина, а також косарка, для узбіч, мульчер та екскаваторні відвали.
"Уся ця техніка допоможе якісніше та швидше виконувати усі важливі роботи в Бучанській громаді. Вони слугуватимуть для доНагадаємо, також нещодавно Буча "побраталася" з угорським Ференцварошем.ожньої служби, благоустрою та наведення ладу на територіях загального користування у Бучанській громаді", ‒
пресслужба Бучанської міської ради
Нагадаємо, також нещодавно Буча "побраталася" з угорським Ференцварошем.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.