#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

До 3 липня жодних змін у дії комендантської години на Київщині не передбачається

25.06.2022
Вона діятиме у звичному режимі з 23:00 до 05:00 щодня.

До 3 липня жодних змін у дії комендантської години на Київщині не передбачається - зображення

На території Київської області комендантська година в надалі діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

"Жодних змін у дії комендантської години не передбачається! Вона діятиме у звичному режимі з 23:00 до 05:00 щодня. Такі тимчасові обмеження запроваджуються з 26 червня по 03 липня", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Нагадаємо, комендантська година передбачає заборону перебувати на вулиці, відвідувати інші громадські місця, пересуватися населеними пунктами транспортом або пішки. Виняток – за наявності спеціальної перепустки встановленого зразка.

"Прошу мешканців дотримуватися тимчасових обмежень, що запроваджуються на місцях. Це необхідно заради безпеки людей. Наша мета – якнайшвидше повернути життя в усі куточки Київщини, зробити населені пункти придатними для масового повернення мешканців", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Нагадаємо, в Україні відновили програму оренди державного майна. Зокрема, стало відомо, які площі доступні для оренди на Київщині.

До слова, Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.