Новини
Новини Київської області

До 19 березня змін в дії комендантської години на Київщині не буде

Щодо годин – також змін не передбачається.

До 19 березня змін в дії комендантської години на Київщині не буде - зображення

Комендантська година на Київщині діятиме щодня з 23:00 до 05:00. Як повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації такі тимчасові обмеження розпорядженням начальника Київської обласної військової адміністрації на всій території регіону продовжено з 12 до 19 березня 2023 року.

Нагадаємо, під час комендантської години забороняється:

  • перебувати на вулиці та в інших громадських місцях;

  • переміщатися транспортом або пішки.

Виняток – задіяність у роботі критичної інфраструктури, про що людина має підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. Крім того, при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.

А от кияни просять зменшити комендантську годину. Відповідна петиція вже набрала необхідну кількість голосів.

Як повідомляв "Погляд", Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств. Варто також зазначити, що до Київської області вже переїхало 25 підприємств з гарячих точок. Крім того в липні повідомлялося, що попри війну на Київщині зростає кількість підприємців. Також нещодавно КОВА розповіли, як стати учасником програми "Релокація підприємств".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.