Новини
Суспільство
Економіка

Для вакцинованих бустером у бюджет заклали 3 млрд грн

У Мінфіні підрахували, чи достатньо коштів для виплати 500 грн усім вакцинованим бустером.

Для вакцинованих бустером у бюджет заклали 3 млрд грн - зображення

На 2022 рік у держбюджеті закладено 3 млрд грн, щоб виплатити по 500 грн всім українцям, які вакцинувалися третьою бустерною дозою і зробили заявку на отримання коштів. Про це повідомили на Уядовому порталі, посилаючись на підрахунки Мінфіна.

"Зараз коштів у державному бюджеті достатньо для таких виплат і їх отримають абсолютно всі, хто отримав третю бустерну дозу та має відповідний сертифікат у мобільному застосунку "Дія". У разі потреби у випадку більшої кількості заявок Міністерство фінансів буде ініціювати зміни до Держбюжету-2022. Кошти для цього є".

Урядовий портал

Нагадаємо, наприкінці січня стало відомо, що Зеленський даватиме по 500 гривень за бустерну дозу вакцини від COVID-19. Також варто зазначити, що не так давно Кабмін скоротив строк для бустерної вакцинації до 3 місяців.

До слова, за останню добу бустерною дозою в Україні щепилися 16 372 людини. Загалом же від початку вакцинальної кампанії щеплено 15 347 953 українці.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.