Новини
Україна
Здоров'я
Економіка

Зеленський даватиме по 500 гривень за бустерну дозу вакцини від COVID-19 (ВІДЕО)

Зробив бустерне щеплення – отримай 500 гривень. Аби заохотити українців зробити третє щеплення, влада нарахує їм ще додаткові кошти у межах програми "єПідтримка".

Президент України Володимир Зеленський заявив, що українці, вакциновані третьою (бустерною) дозою, отримають додатково 500 грн у рамках програми "єПідтримка".

Про таку акцію він повідомив у своєму відеозверненні.

"У рамках програми буде додано ще 500 грн для тих громадян України, які отримають третю дозу щеплення", – сказав глава держави.

Він відзначив, що "імунітет зростає після кожної дози вакцини. Стратегія бустеризації стала єдиним стандартом для всіх розвинених країн".

Тож для того, щоб заохотити українців робити щеплення бустерною дозою, влада нараховуватиме ще 500 гривень у межах програми "єПідтримка".

Володимир Зеленський відзначив, що наразі кількість нових захворювань зростає, проте в лікарнях зайнято лише 28% ліжок.

"Усе тому, що ми, українці, усвідомили, наскільки важливо вакцинуватися", – відзначив він.

Президент України анонсував перелік сфер, де можна витратити гроші. Він нагадав, що люди, старші 60 років, вже можуть витрачати 1000 гривень на ліки, а згодом і на комуналку.

Також незабаром програма буде розповсюджуватися на громадян віком 14–18 років. Окрім базових цілей на спорт, музеї та театри вони зможуть витратити гроші на освітні послуги та програми.

Більше відео про COVID-19 в Україні за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.