#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів

Для Фастівської центральної районної лікарні придбали кріоциліндр

11.04.2020 Александр Чернышенко 0

Кріоциліндр вже встановлений у фастівській лікарні, також вже змонтована система подачі кисню.

Про це повідомив фастівський міський голова Михайло Нетяжук.

За його словами, завдяки коштам платників податків Фастова та зусиллям колективу ЦРЛ, це дало можливість в окремому приміщенні лікарні на Льва Толстого, 17 розгорнути палати інтенсивної терапії для хворих на коронавірус. Це дозволяє не розміщувати інфікованих у загальній реанімації лікарні, наражаючи на небезпеку інших хворих.

Враховуючи наявність апаратів штучної вентиляції легенів, вже зараз ці палати готові одночасно прийняти 10 пацієнтів. Проте, станом на сьогодні такої необхідності немає, бо у Фастові є офіційно підтверджені лише три випадки, які не потребують госпіталізації.

Також, за рішенням Департаменту охорони здоров'я КОДА інфекційні хворі в першу чергу мають госпіталізуватися до Білої Церкви, в другу чергу - до Василькова та Макарова, і лише в третю чергу - до Фастова. Проте місто готується до найгірших варіантів.

Для довідки: Кріоциліндр - це пристрій для зберігання та транспортування рідкого кисню. Цей кисень використовується для апаратів штучної вентиляції легенів.