Новини
Новини Київської області
Акції
Суспільство

Дітям загиблих бійців з Київщини вручено пам’ятні кулони


Бойові побратими загиблих військових вручають їхнім рідним відзнаки пам’яті у різних куточках України

Учора, 7 вересня, у в центральному музеї війни 1941-45 років, який знаходиться в Києві на Печерську, провели вручення відзнак дітям загиблих, які мешкали на Київщині. Про це повідомив голова спілки "Всеукраїнське об'єднання "Ми Українці" Іван Татауров.

«Сьогодні, як голова нашої спілки "Всеукраїнське об'єднання "Ми Українці", мав за честь і шану вручити дітям наших Героїв пам'ятні кулончики "Батьківське серце", де на зворотнїй стороні написано ім'я Батька. Діти з Києва й Київщини, були запрошені організаторами і дуже приємно, що Родини Героїв з Вишгородщини також були присутні. Це тільки початок і ми далі будемо рухатись - Київщина та потім вся Україна», підкреслив голова спілки.

Також він повідомив, що під егідою Військово-цивільної спілки " Бойове Братерство України" було започатковано всеукраїнський рух « В пам’ять про … », мета якого – вручити дітям та родинам тих, хто не повернувся з АТО і ООС, пам’ятні відзнаки від побратимів. Кулони «Батьківське серце» вручають рідним загиблих військових по всій Україні. Зокрема, 23 серпня, на день Державного прапора в Житомирі і Києві був старт цього руху, тут вручили перші «Батьківські серця». За словами керівництва спілки, на подальших заходах пам’ятні кулони «Батьківське серце» отримають і інші родини загиблих.