Дітям загиблих бійців з Київщини вручено пам’ятні кулони
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_Batkivske_sertse_osn2.jpg)
Бойові побратими загиблих військових вручають їхнім рідним відзнаки пам’яті у різних куточках України
Учора, 7 вересня, у в центральному музеї війни 1941-45 років, який знаходиться в Києві на Печерську, провели вручення відзнак дітям загиблих, які мешкали на Київщині. Про це повідомив голова спілки "Всеукраїнське об'єднання "Ми Українці" Іван Татауров.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_Batkivske_sertse1.jpg)
«Сьогодні, як голова нашої спілки "Всеукраїнське об'єднання "Ми Українці", мав за честь і шану вручити дітям наших Героїв пам'ятні кулончики "Батьківське серце", де на зворотнїй стороні написано ім'я Батька. Діти з Києва й Київщини, були запрошені організаторами і дуже приємно, що Родини Героїв з Вишгородщини також були присутні. Це тільки початок і ми далі будемо рухатись - Київщина та потім вся Україна», підкреслив голова спілки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_Batkivske_sertse2.jpg)
Також він повідомив, що під егідою Військово-цивільної спілки " Бойове Братерство України" було започатковано всеукраїнський рух « В пам’ять про … », мета якого – вручити дітям та родинам тих, хто не повернувся з АТО і ООС, пам’ятні відзнаки від побратимів. Кулони «Батьківське серце» вручають рідним загиблих військових по всій Україні. Зокрема, 23 серпня, на день Державного прапора в Житомирі і Києві був старт цього руху, тут вручили перші «Батьківські серця». За словами керівництва спілки, на подальших заходах пам’ятні кулони «Батьківське серце» отримають і інші родини загиблих.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_Batkivske_sertse_osn.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_Batkivske_sertse5.jpg)