Україна
Суспільство

Державний Приватбанк скасовує вихідні на 8 березня

04.03.2022
Протягом 5-8 березня відділення працюватимуть, але у скороченому режимі.

Державний Приватбанк скасовує вихідні на 8 березня - зображення

Пресслужба Приватбанку у Фейсбуці повідомила про те, що на тлі російської агресії та повномасштабної війни, яку окупанти розв'язали на нашій землі, фінустанова не закриватиме відділення протягом 5-8 березня.

"5-8 березня ПриватБанк працюватиме, наші відділення відкриються, де це можливо, і працюватимуть у скороченому режимі: з 10 до 13 години. Українська фінансова система та система електронних платежів НБУ працюватиме у вихідні дні без обмежень", - йдеться в повідомленні.

У банку нагадали, що в умовах воєнного стану обмежено зняття готівки (окрім кредитних коштів) в банкоматах ПриватБанку: 20 000 грн на 3 години, 100 000 грн на добу. У банкоматах інших банків: 1000 грн/одна операція; 15 000 грн на 3 години. Такі ліміти встановлено, щоб якомога більше клієнтів мали можливість отримати готівку.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.