Новини
Україна

Державна прикордонна служба представила нову поштову марку (ВІДЕО)

Сьогодні відбулося погашення спеціальним штемпелем «Перший день» нової поштової марки «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу».

9 травня був урочисто введений в обіг новий поштовий випуск під назвою "Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу".

Цього року перший випуск трилогії "Слава Силам оборони і безпеки України!" представили бійці Держприкордонслужби України, Національної гвардії України і Національної поліції України. Погашення марки відбувалося в столиці та регіонах України. Зокрема, у Головпоштамті на Хрещатику до погашення марки долучилися керівники бригад "Гвардії наступу". Вони подякували Укрпошті, усім, хто долучився до випуску марки та зазначили, що цей символічний крок позитивно впливає на підняття бойового духу бійців.

Командир бригади "Сталевий кордон" зокрема зазначив, що випуск цієї марки символізує незламність духу українського народу і готовність всіх бригад, які готуються до наступу, відвойовувати своє.

"Хочу сказати від себе особисто і від свого підрозділу "Сталевий кордон", що ми готові відвойовувати своє і першими, з честю, вийти на кордон", -

Герой України полковник Валерій Падитель

Ця поштова марка – продовження героїчної серії, що розпочалася в 2022 році. На ній зображено бійців спеціальних штурмових підрозділів системи МВС, які звільнятимуть окуповані ворогом території нашої країни.

В прикордонній службі зазначили, що нова поштова марка є свідченням підтримки та поваги до військових, які ризикують своїм життям, щоб захистити Україну та звільнити окуповані території. Вона мотивує бійців на подальшу боротьбу та піднімає моральний дух українського народу.

Під час заходів у приміщенні Головпоштамту заступниця Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко назвала погашену марку символом нашої майбутньої перемоги. Вона зауважила, що зараз бригади "Гвардії наступу" тренуються і найближчим часом будуть залучатися до виконання бойових завдань.

"Це пріоритетний проєкт і це проєкт, який сьогодні є популярним, бо ми отримали велику кількість заявок долучитися до "Гвардії наступу".

Заступниця міністра подякувала усім, хто в час війни поповнив лави Сил оборони України і тим, хто допомагає популяризувати і увіковічнити славу захисників України. Також слова підтримки Силам оборони України висловив очільник Укрпошти Ігор Смілянський, який висловив очікування і впевненість у нових перемогах українських захисників.

Варто зазначити, що автором поштового випуску є заслужений художник України Олександр Охапкін. Придбати цей поштовий випуск, який виданий тиражом 235 тисяч примірників, можна уже від сьогодні, як у відділеннях Укрпошти, так і онлайн.

Гасла на поштовому блоці говорять самі за себе: ⠀

"Безпека кордону — могутність держави" — Держприкордонслужба.

"Честь. Мужність. Закон" — Нацгвардія.

"Служити та захищати" — Нацполіція.

Спецпогашення марки за участі представників ДПСУ відбулося в багатьох регіонах по всій Україні.

Нагадаємо, до річниці звільнення Бучі, Ірпеня та Гостомеля Укрпошта випустила в обіг нову марку. Марка "Буча, Ірпінь, Гостомель: Не забудемо, Не пробачимо" стала дуже популярною ще до своєї появи.

До слова, 638 тисяч українців проголосували в Дії за найкращу воєнну марку 2022 року. Опитування тривало тиждень. Паралельно воно проходило на сторінках Укрпошти.

Перемогла марка з доволі промовистою назвою "Русскій воєнний корабль, іді … !


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.