Новини
Україна

До річниці звільнення Бучі, Ірпеня та Гостомеля Укрпошта випускає в обіг нову марку

Марка "Буча, Ірпінь, Гостомель: Не забудемо, Не пробачимо" стала дуже популярною ще до своєї появи.

До річниці звільнення Бучі, Ірпеня та Гостомеля Укрпошта випускає в обіг нову марку - зображення

Сьогодні, 31 березня, до річниці звільнення Бучі, Ірпеня та Гостомеля Укрпошта випускає в обіг марку, листівки та конверти серії. Про це нагадав  гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.

"Запускаємо нову марку "Буча, Ірпінь, Гостомель: Не забудемо, Не пробачимо". Марка вже стала дуже популярною, онлайн тираж вже майже проданий, залишки дамо в продаж вранці. Завтра буде діяти обмеження: 2 блоки в Головпоштамптах та онлайн та по 1 блоку у відділеннях. Хочемо, щоб більше людей отримали можливість мати цю частинку історії", –

гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський

Також він порадив всім колекціонерам на майбутнє – мати абонемент, тоді марка вам гарантована.

Як писав "Погляд", марка вийде тиражем 100 тис. примірників. Для створення марок використали світлини фотокореспондента Радіо Свобода Сергія Нужненка та фотографа Михайла Джоса. Автором малюнку поштової марки, присвяченої Гостомелю, став художник Олександр Нікітюк.

А до річниці повномасштабного вторгнення Укрпошта випустила марку "ПТН ПНХ", на якій зображено малюнок відомого художника Бенксі, що він створив у Бородянці.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.