Новини
Головні новини
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Держава почала виплачувати "карантинні" кошти ФОПам


Стартувало фінансування на отримання одноразової матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам у розмірі 8 тисяч гривень.

Підприємці, які можуть втратити доходи у разі повної заборони сфери їх діяльності внаслідок впровадження жорстких обмежень для протидії з пандемією, і вже оформили заявку про одноразову матеріальну допомогу, почали отримувати по 8 000 грн з 22 грудня 2020 року. Про це повідомляє Пенсійний фонд України.

"Погляд" повідомляв, що оформити таку заявку можна до 31 грудня 2020 року через мобільний додаток порталу Дія.

Фото: pixabay

Зазначається, що вже було профінансовано 2 242,8 млн грн для 280,3 тисяч осіб відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1233.

У Києві одноразову допомогу отримали вже 34,8 тисяч підприємців, а у Київській області - 11,5 тисяч осіб.

"Погляд" докладно розповідав, хто може отримувати матеріальну допомогу від держави, та як це правильно зробити. Також ми повідомляли, скільки українців захотіли одноразової матеріальної допомоги для ФОПів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.