Депутати міськради Борисполя мірялися інтелектом із школярами
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70940193_2686798798037854_3528415066451869696_n.jpg)
19 вересня у актовій залі Бориспільського академічного ліцею відбулася інтелектуальна гра «Рідне місто моє».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70422050_2686798818037852_4288922752301137920_n.jpg)
За перемогу змагалися команда Асоціації учнівського самоврядування та команда депутатів міської ради. Питання з історії рідного міста, цікаві факти про культуру, видатні місця Борисполя, його мешканців зробили гру цікавою і нетрадиційною.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70380852_2686799084704492_5224882231603888128_n.jpg)
Обидві команди показали гарний результат – майже на всі завдання звучали правильні відповіді від обох команд. Проте з відривом в один бал перемогу здобули депутати міської ради.