Новини
Україна
Ірпінь
Відбудова регіону

Демонтаж багатоповерхівок в Ірпені: чи отримають мешканці свої квартири (ВІДЕО)

Демонтаж розпочався в рамках масштабної відбудови Ірпеня, яка стартувала всередині квітня.

У травні 2022 року ірпінський міський голова Олександр Маркушин під час засідання виконкому міськради повідомив про висновок спеціальної комісії. Ідеться про неможливість відбудувати 17 багатоповерхівок після обстрілів окупантів. Загалом, кажуть, зруйнованих багатоквартирних будинків навіть більше.

З часом у місті розпочався демонтаж зруйнованих багатоповерхівок. Однак, деякі жителі Ірпеня занепокоєні правомірністю подібних заходів, адже їм не надали відповідних гарантій щодо відновлення їхнього зруйнованого житла.

Місцеві жителі побоюються та вимагають негайної реакції Міської ради.

Нагадаємо, демонтаж 9-поверхівки по вулиці Северинівській, 160 в Ірпені, 19 квітня. Будинки потрапили під мінометний обстріл під час повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Після демонтажу аварійно-небезпечних будинків буде розроблено новий проєкт будівництва на його місці з дотриманням нових державних будівельних норм.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.